karolina karol czestochowa

Nazywamy się Karolina i Karol Fromont i jako małżeństwo 11 lat służyliśmy  na misjach w Azji, Europie i Ameryce Pólnocnej. W Polsce od kilku lat prowadzimy rekolekcje, spotkania formacyjne, szkolenia i warsztaty dzieląc sie doświadczenim i wiedzą nabytą w pracy w różnych środowiskach, grupach wiekowych i  kulturach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

- rekolekcje szkolne i parafialne
- rekolekcje dla grup i wspólnot parafinych
- spotkania tematyczne na lekcjach religii (ewangelizacja, spotkania na tematy damsko-męskie, spotkanie o wartościach i inne)
- spotkania misyjne

- przekaz dostosowany do wieku uczetników
- użycie atrakcyjnych metod przekazywania wiary
- ciekawe historie z podróży misyjnych i nie tylko
- niektóre zajęcia mogą być przeprowadzone w języku angielskim (np. spotkania tematyczne w ramach lekcji religii)

Uczestnicy spotkań i rekolekcji mówią o nas

Starałam się bardzo uważać, ponieważ mówili o sprawach dotyczących ludzi młodych. Jasno i wyraźnie wytłumaczyli mi znaczenie słowa współczucie. Dobrze dobrane były krótkie filmy do przekazywanej treści. Podziwiam ich za odwagę i zapał misyjny.
Uczennica, kl. VIII (spotkanie w ramach lekcji katechezy)
Tegoroczne rekolekcje miały inną formę niż dotychczas. Prowadzone były przez świeckich misjonarzy – małżeństwo p. Karola i Karolinę Fromont. Podczas nauk rekolekcyjnych stosowane były atrakcyjne formy pracy z dziećmi – pantomima, drama, zabawy muzyczne, wykorzystywano także technologię informacyjną. Dzieci były bardzo zainteresowane i zaangażowane, chętnie współpracowały z prowadzącymi. Taka forma się wszystkim podobała, w szczególności przyjazny i pełen życzliwości stosunek rekolekcjonistów do dzieci.
Nauczyciel klas 1-3 Szkoły Podstawowej
Podobało mi się prowadzenie konferencji, ciekawe historie, opowiadania i podejście Pani Karoliny do nas. Szkoda, ze tak krótko mogliśmy gościć w naszej szkole Panią Karolinę. Chcemy jeszcze!!!
Uczestnik rekolekcji szkolnych
Państwo Fromont mają wiedzę i doświadczenie w pracy z młodymi ludźmi. To się czuje. Świetne podejście, życzliwość, humor i jednocześnie delikatność w adresowaniu trudnych zagadnień. Piękne konferencje, wrażliwość serca, bogactwo treści i rozeznanie we współczesnych trendach kulturowych i artystycznych. Bóg zapłać za super rekolekcje !
Uczestnik rekolekcji dla Ruchu Czystych Serc

Karol Fromont
Tel. 661503255

pdf iconUlotka zawierająca szczegółowe informacje