Spotkanie odbędzie się w dniach od 29 grudnia 2014 do 2 stycznia 2015 roku w pięknej Pradze. Zgromadzi ono dziesiątki tysięcy młodych ludzi pragnących uczestniczyć w kolejnym etapie „Pielgrzymki Zaufania przez Ziemię”, zainicjowanej przez Brata Rogera w końcu lat siedemdziesiątych.

Młodzi ludzie z całej Europy i z innych kontynentów zostaną przyjęci przez parafie, wspólnoty i mieszkańców regionu.
Na spotkanie w Pradze można się zapisać tylko za pośrednictwem jednego z punktów przygotowań w Polsce. Zapisów dokonuje się po wspólnych przygotowaniach, które rozpoczynają się 1 października. Zainteresowanych prosimy o jak najszybsze skontaktowanie się z najbliższym miejsca zamieszkania punktem przygotowań.

Punkty przygotowań w diecezji opolskiej (kontakt email):

• OPOLE Parafia Katedralna  Podwyższenia Krzyża Św, ul. Katedralna 2
spotkania:  godz.19.00, 1,3 i 4 pt kościół św. Aleksego, 2 pt – salka

• OPOLE Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Opolskiej, Pl. Mickiewicza 1
 spotkania: godz.19.15, wt - salka centrum,

• RACIBÓRZ Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Warszawska 29
 spotkania: godz.19.00, 2 pt- kaplica pod kościołem

• KĘDZIERZYN KOŹLE Parafia pw Ducha Świętego, ul. B. Krzywoustego 2
 spotkania: godz.19.00, 2 i 4 czw – salka

• ŁĄCZNIK Parafia Nawiedzenia NMP, ul. Świerczewskiego 24
spotkania: godz. 19.00, 2 i 4 pt - kościół parafialny

Koszt wyjazdu: 165 zł + 55 euro