Serdecznie zapraszamy na rekolekcje małżeńskie, których tematem będzie: Odpowiedzialność za życie i za wiarę! Dlaczego taki temat? Aby pomóc małżonkom i rodzicom na nowo odkryć piękno daru, jakim jest życie i wiara, a także spróbować określić zadania wynikające z niego.
Rekolekcje poprowadzą: Ewelina i Robert Olender (Bydgoszcz) oraz ks. Eugeniusz Ploch z zaprzyjaźnionymi opolskimi małżeństwami. Spotkania odbędą się w dniach do 30.11do 2.12,  w kościele seminaryjnym przy ul. Drzymały 1 w Opolu! Szczegóły na: www.remontmalzenski.pl
Zapraszamy małżonków i rodziców (młodych i starszych, wierzących i poszukujących, szczęśliwych i borykających się z wątpliwościami i trudnościami) oraz narzeczonych!