Duszpasterstwo Młodzieży Diecezji Opolskiej serdecznie zaprasza maturzystów diecezji opolskiej wraz ze swymi księżmi, katechetami, nauczycielami i wychowawcami na Diecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę.  Pielgrzymka odbędzie się w środę 3 kwietnia b.r. W programie pielgrzymki przewidziano m.in. Drogę Krzyżową  na Jasnogórskich Wałach w intencji błogosławionego wyboru drogi życiowej i Eucharystię w Jasnogórskiej Kaplicy, której przewodniczyć będzie i słowo Boże wygłosi biskup Paweł Stobrawa. Księży zapraszamy do koncelebry. Zachęcamy do zorganizowanie wyjazdów ze szkół i parafii. Prosimy też o podanie do 25.03.2013 nazwy szkoły i ilości pielgrzymów na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub smsem na nr 600 478 393.