Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

seminarium szkoleniowe dla nauczycieliEdukacyjna gra planszowa w zakresie profilaktyki uzależnień behawioralnych - seminarium szkoleniowe dla nauczycieli, pedagogów i psychologów.
W ostatnich latach rynek szkoleń podbija edutainment, a w nim grywalizacja (gamifikacja), polegająca na wykorzystaniu mechanizmów znanych z gier fabularnych i przeniesieniu ich do codziennego życia, celem zmotywowania uczestniczących w nich osób do wykonywania określonych czynności, zmiany postaw, motywacji i ocen. Mówi się, że możliwość sprawdzenia otrzymywanej wiedzy w praktyce i aktywne przekazywanie jej kolejnym osobom jest najskuteczniejszą metodą efektywnego uczenia się, podczas którego człowiek przyswaja 80% przekazywanych treści.
Zapraszamy nauczycieli, pedagogów i  psychologów szkół podstawowych miasta Opola do udziału w szkoleniu z zakresu profilaktyki uzależnień behawioralnych (od komputera, portali społecznościowych, telefonu komórkowego, zakupów itp.) z wykorzystaniem edukacyjnej gry planszowej – narzędzia dedykowanego zarówno młodzieży, jak i dorosłym.

Zobacz szczegóły pdf icon