1) REKOLEKCJE

1-3 grudnia 2017 r. (piątek, sobota, niedziela) – NYSA, ul. E. Gierczak 2, Diecezjalny Dom Formacyjny (dawne seminarium duchowne).

2) DZIEŃ SKUPIENIA

16 grudnia 2017 r. (sobota) – KLUCZBORK, ul. Strzelecka 42, Dom Rekolekcyjny im. O. Leona Jana Dehona (Księża Sercanie).

DIECEZJALNA PIELGRZYMKA KATECHETÓW I NAUCZYCIELI DO WŁOCH

12-21 stycznia 2018 r. Program pielgrzymki, szczegółowe informacje - kliknij tutaj.
Zapisy: do 30 września 2017 r.

3) DZIEŃ SKUPIENIA

3 lutego 2018 r. (sobota) – ZAWADZKIE, ul. Czarna 2. Dom Pomocy Społecznej (Bracia Szkół Chrześcijańskich).
Dojazd: ze Strzelec Op. trzeba jechać w stronę Zawadzkiego. Zbliżając się do miasta, jeszcze przed Nadleśnictwem-Zawadzkie i przejazdem kolejowym, należy skręcić w lewo, na drogę asfaltową wiodącą przez las aż do DPS. Natomiast jadąc z Zawadzkiego w stronę Strzelec Op., za przejazdem kolejowym należy minąć Nadleśnictwo-Zawadzkie i później skręcić w prawo na drogę asfaltową wiodącą przez las aż do DPS.

4) REKOLEKCJE EWANGELIZACYJNE

Kurs „Emaus” – kontynuacja dla uczestników Kursu „Nowe życie”
16-18 lutego 2018 r. (piątek, sobota, niedziela) – GŁUCHOŁAZY, ul. Gen. Andersa 74-76, Ośrodek Formacyjno-Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy „Skowronek”.
Prowadzący: ks. Mateusz Buczma i Szkoła Nowej Ewangelizacji.

5) WAKACYJNY DZIEŃ SKUPIENIA

23 czerwca 2018 r. (sobota) – JEMIELNICA, Parafia pw. Wniebowzięcia NMP, ul. Wiejska 63.
Prowadzący: ks. Krzysztof Trembecki.

6) WAKACYJNE REKOLEKCJE

25-27 czerwca 2018 r. (poniedziałek, wtorek, środa) – RACIBÓRZ-MIEDONIA, Diecezjalny Dom Formacyjny, ul. Ratajskiego 8.
Prowadzący: ks. Krzysztof Trembecki.

INFORMACJE / ZGŁOSZENIA

▪ Dzień skupienia rozpoczynamy o godz. 10.00, kończymy tego samego dnia o godz. 15.00.
▪ Rekolekcje rozpoczynamy w dniu przyjazdu o godz. 18.00, a kończymy w dniu wyjazdu o g. 13.00.
▪ Zgłoszenie udziału w rekolekcjach i dniach skupienia dokonujemy tylko drogą elektroniczną. Zgłoszenia można dokonać w następujący sposób:
1. klikamy w poniższy link albo skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej
2. wypełniamy wymagane pola formularza
3. po wypełnieniu klikamy na dole formularza w ikonkę „Prześlij”
4. po przejściu tych kroków pojawi się informacja, że zgłoszenie zostało wysłane, co oznacza, że zgłoszenie zostało przeprowadzone pomyślnie.

Odpowiedzialny za duchową formację katechetów:

Ks. Krzysztof TREMBECKI – penitencjarz katedralny, diecezjalny rekolekcjonista, ojciec duchowny katechetów.