• Default
  • Title
  • Date
  • Random
  • W tym roku po raz pierwszy organizujemy Konkurs Wiedzy Biblijnej, 30 scen Ewangelicznych. Konkurs przeznaczony jest dla więźniów
  • W tym roku konkurs wiedzy „Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie” ma już 4 edycje: "Piłka ręczna".
  • Hasło tegorocznej edycji Olimpiady brzmi: "Pokój i nadzieja dla Europy w nauczaniu Benedykta XVI i Franciszka".
  • Temat tegorocznego konkursu artystycznego brzmi: „Szlakiem kościołów drewnianych w Diecezji Opolskiej”.
  • Temat tegorocznego Konkursu Wiedzy Religijnej dla Szkół Zawodowych (Szkół Branżowych) 2018 brzmi: „Słowo Boże – Ewangelia Św. Marka”.
  • Temat tegorocznej edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej – GIMNAZJALISTA 2018 brzmi: „Słowo Boże i dziedzictwo ojców – Opolska Katedra”.
  • Temat tegorocznej edycji Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej – ŻAK 2018 brzmi: „Słowo Boże i dziedzictwo ojców – Opolska Katedra”.