dzien choregoDnia 18 lutego w naszej parafii odbył się coroczny Dzień Chorego. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas od samego początku aktywnie uczestniczą w przygotowaniu tegoż dnia. W ten sposób pomagają parafialnemu Zespołowi Caritas. Podczas uroczystej Mszy św. odprawianej za chorych czytali modlitwę wiernych, śpiewali psalm oraz pieśni religijne. Rozpoczynając drugą część uroczystości wolontariusze witali przybywających gości piosenką: Bądź pozdrowiony gościu nasz..., co wywołało łzy wzruszenia. Przed poczęstunkiem, w programie słowno-muzycznym, członkowie SKC recytowali złote myśli na życie przeplatane piosenkami. Wielkie brawa, które otrzymali od licznie zgromadzonych chorych i ludzi w podeszłym wieku ucieszyły wszystkich. Uroczystość zakończył wspólny śpiew i słowa podziękowania wolontariuszom zaangażowanym w to szczególne dzieło.