Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

Fotorelacja z różnych wydarzeń odbywających się w ramach projektu Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie.

9 edycja Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

Ponad 360 uczniów szkół ponadpodstawowych z całej Polski spotkało się w czwartek 8 grudnia 2022 r. w Opolu, by przystąpić do finałowego testu wiedzy.

Konferencja pt. "Etyka i fair play na boisku i poza nim", która odbyła się 15 grudnia 2022 r. w auli wykładowej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej.

Wręczenie nagród i podsumowanie 9 edycji konkursu: "Etyka i fair play na boisku i poza nim” w którym w sumie wzięło udział 1,5 tys. uczestników. 


8 edycja Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

18 grudnia 2018 w Auli Politechniki Opolskiej, przy ulicy Prószkowskiej 76, odbyła się Konferencja: „Motywacja w sporcie, edukacji i w życiu” połączona z wręczenie nagród laureatom, nauczycielom i szkołom biorącym udział w Olimpiadzie Wiedzy i Wartości w Sporcie – 5 edycja: skoki narciarskie”.


7 edycja Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

Konkurs odbywał się pod hasłem „Sportowiec jako wzór osobowy”, a ze względu na trwającą pandemię, miał dość nietypowy przebieg, gdyż zamiast wypełniania testów uczestnicy konkursu mieli za zadanie przedstawić autorski projekt w jednej z czterech kategorii: film, esej, wywiad oraz prezentacja. W finałowych rozgrywkach uczestniczyło 63. prac uczniów reprezentujących szkoły średnie z różnych miast i miejscowości w Polsce.


6 edycja Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie

12 grudnia 2019 w Auli Politechniki Opolskiej, przy ulicy Prószkowskiej 76, odbyła się konferencja: “Polski alpinizm i himalaizm” połączona z wręczeniem nagród laureatom, nauczycielom i szkołom biorącym udział w  Olimpiadzie Wiedzy i Wartości w Sporcie – 6 edycja: "Polski alpinizm i himalaizm”.