Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

plakat cugowski 2020Zapraszamy na niezwykły koncert dla Domu Nadziei i bezdomnych w Opolu. W Niedzielę 19 stycznia 2020 roku o godfz. 17.00 w auli seminaryjnej (Opole, ul. Drzymały 1) odbędzie się koncert jubileuszowo-akustyczny i świąteczny Krzysztofa Cugowskiego z zespołem mistrzów.

Artysta świętuje obecnie swój Złoty Jubileusz, czyli 50-lecie pracy artystycznej.  
   
Od ponad dwóch lat Krzysztofowi Cugowskiemu towarzyszy Zespół Mistrzów, składający się ze znanych i cenionych muzyków:  
• Jacek Królik - gitara,
• Cezary Konrad - perkusja,
• Robert Kubiszyn - bas,
• Tomasz Kałwak - instrumenty klawiszowe.

Grupa ma za sobą kilkadziesiąt koncertów na polskich i zagranicznych scenach.
Trasa koncertowa „50 lat na 100%” jest podsumowaniem 5 dekad na scenie Krzysztofa Cugowskiego.
Artysta zaprasza publiczność w muzyczną podróż ze swoimi największymi przebojami.  

Na rozpoczęcie koncertu wystąpi Natalia Gosztyła - związana z opolską sceną wokalistka i wiolonczelistka, na co dzień poruszająca się po takich gatunkach muzycznych jak pop, soul, r&b czy gospel. Trenerka wokalna Studio Piosenki METRO - Opole, które działa pod auspicjami Teatru Studio Buffo w Warszawie we współpracy z Januszem Józefowiczem i Januszem Stokłosą. Natalia wystąpi z Pawłem Kalicińskim - gitara akustyczna.

Bilety-cegiełki na koncert kosztują 70, 60 i 50 zł i można je kupić w trzech punktach: kancelarii parafii katedralnej, w furcie opolskiej Kurii Diecezjalnej oraz portierni Wydziału Teologicznego UO.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz budowy Domu Nadziei i bezdomnych w Opolu. Telefon do kontaktu 664 477 422.