Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

plakat domagala 11 2021Zapraszamy na koncert dla Bezdomnych Domu Nadziei w Opolu. W czwartek 11 stycznia 2024 roku o godz. 18.00 w auli seminaryjnej (Opole, ul. Drzymały 1) odbędzie się koncert Tre Voci. Polskie trio muzyczne już od ponad pięciu lat wzbudza zachwyt publiczności na całym świecie od Tajlandii, przez USA i Kanadę, po największe sale koncertowe w Polsce.

Bilety-cegiełki na koncert kosztują 100, 80 i 60 zł i można je kupić w czterech punktach:

  • Dom Nadziei w Opolu (ul. Książąt Opolskich 44)
  • furta opolskiej Kurii Diecezjalnej (ul. Książąt Opolski 19)
  • portiernia Wydziału Teologicznego UO (ul. Drzymały 1)
  • kancelaria katedralna w Opolu (ul. Katedralna 2).

Można również nabyć bilety online.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz Domu Nadziei i Bezdomnych w Opolu. Telefon do kontaktu 664 477 422.


Tre Voci - więcej informacji

Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj – tenorzy, artyści nowej generacji, przepełnieni miłością do ludzi i świata, w którym ponad wszystkimi podziałami króluje muzyka. Na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.
szostokTo fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół crossoverowy, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. To 3 niezwykłe, mocne i potężne głosy. To 3 indywidualności i wielka przyjaźń. Największe atuty zespołu to: ogromna pasja do śpiewu, spora dawka humoru, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oaz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej.

Oczywiście w czasie tego wydarzenia tradycyjnie nie może zabraknąć charytatywnej licytacji rzeczy należących do znanych sportowców. Bezpośrednio zaś przed koncertem wystąpią młodzi utalentowani artyści Benedykt i Szczepan Szostok. Chłopakom będzie towarzyszył na fortepianie Grzegorz Machura. 


Konferencja prasowa

W środę 13.12.2023 r. w Kurii Diecezjalnej w Opolu odbyła się konferencja prasowa poświęcona organizacji wigilii i pomocy świątecznej bezdomnym, samotnym i najuboższym oraz koncertowi „Tre Voci świątecznie”, z którego dochód przeznaczony będzie na rzecz Domu Nadziei w Opolu.
W spotkaniu udział wzięli prezydent miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski, ks. biskup Waldemar Musioł, Jałmużnik Biskupa Opolskiego s. Aldona Skrzypiec SSpS,
Małgorzata Kozak, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie oraz ks. Jerzy Kostorz, dyrektor Wydziału Katechetycznego.
 
W czasie konferencji podkreślono, że w tym roku w Opolu nie jest organizowana duża wigilia dla wszystkich samotnych i potrzebujących, ale wigilie w różnych miejscach: w domu Biskupa Opolskiego dla bezdomnych,  w ośrodku Barka, w opolskiej noclegowani, w ośrodku Szansa, spotkania dla seniorów w domach dziennych pobytów, a najuboższym przekazane zostaną paczki i bony na świąteczne zakupy.
 
11 stycznia 2024 r. w auli seminaryjnej w Opolu odbędzie się koncert „Tre Voci świątecznie”. Dzięki hojności sponsorów cały dochód ze sprzedaży wszystkich biletów-cegiełek przekazany zostanie na rzecz Domu Nadziei. Bilety-cegiełki do nabycia w Kurii Diecezjalnej, na Wydziale teologicznym UO, w parafii katedralnej oraz online.