Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

Zapraszamy na Pielgrzymkę do Fatimy - oferta last minute. Ostateczny termin zgłoszenia to 1 stycznia 2024 r.


PIELGRZYMKA KATECHETÓW I NAUCZYCIELI DO FATIMY, 20-27.01.2024

Program

1 DZIEŃ: Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymki. Przejazd autokarem na lotnisko w Krakowie. Przelot do Lizbony. Przejazd do hotelu w Fatimie, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, nocleg.

2 DZIEŃ: Śniadanie. Zwiedzanie sanktuarium Matki Bożej w Fatimie - Kaplica Objawień, Bazylika Matki Boskiej Różańcowej z grobami bł. Franciszka i Hiacynty oraz s. Łucji; Bazylika Trójcy Przenajświętszej, zwiedzanie wystawy „Światło i pokój”; czas wolny w Sanktuarium na prywatną modlitwę; obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie. Uczestnictwo w Drodze Krzyżowej prowadzącej do wioski Valinhos - miejsca objawień Anioła Portugalii oraz do wioski Aliustrel, gdzie znajdują się domy rodzinne Dzieci Fatimskich; przejazd do Nazarei zwiedzanie kościoła Matki Bożej z Nazare, czas wolny na plaży, powrót do Fatimy, obiadokolacja, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Coimby i zwiedzanie: Uniwersytet, Stara Katedra, Klasztor św. Krzyża. Przejazd do Santiago de Compostela i zwiedzanie: Katedra z relikwiami Jakuba Apostoła, Portyk Chwały oraz drzwi święte, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Porto i zwiedzanie: spacer po starówce: kościół św. Franciszka, katedra, kościół i wieża Clerigos; przejazd do Fatimy, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Tomar i zwiedzanie: kompleks Klasztorny Zakonu Chrystusowego, wpisany na listę UNESCO, Batahla: Klasztor Matki Bożej Zwycięskiej, przejazd do Fatimy, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd do Lizbony i zwiedzanie: wieża Belem i Klasztor Hieronimitów z zewnątrz, pomnik Odkrywców, Kościół św. Antoniego, Katedra, Stare Miasto, czas wolny, przejazd do Fatimy, udział w wieczornym nabożeństwie różańcowym w kaplicy Objawień, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: Śniadanie. Przejazd na lotnisko w Lizbonie, przelot do Krakowa, powrót autokarem do parafii. Zakończenie pielgrzymki.

Świadczenia:

  • przeloty samolotem Lufthansa (przesiadka w Niemczech), (bagaż 20kg),
  • 7 noclegów w hotelu ***/**** w pokojach 2-3 osobowych z łazienkami,
  • 7 śniadań, 7 obiadokolacji,
  • przejazdy autokarem,
  • ubezpieczenie KL, NNW i Bagażu,
  • opieka pilota i sprzęt nagłaśniający.
  • Bilety wstępów, podatki klimatyczne, przewodnicy lokalni itp.

Termin:

20 - 27.01.2024

Cena:

4.000 zł + 200 euro /os. 

Zapisy:

Zapisy tylko przez wypełnienie Formularza rejestracyjnego - prosimy o dokładne wypełnienie formularza

Biuro Podróży:

Santiago Tours, ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 1, 43-100 Tychy

ING Bank Śląski
07 1050 1214 1000 0090 7427 8590

Program:

Pobierz dokładny program pdf icon