spotkanie oplatkowe sportowcow 2021

Drodzy Katecheci Szkół Ponadpodstawowych Diecezji Opolskiej!

W imieniu ks. bpa ordynariusza Andrzeja Czai serdecznie zapraszam na spotkanie katechetów szkół ponadpodstawowych, które odbędzie się w piątek 10 marca o godz. 15.30 w auli Muzeum Diecezjalnego w Opolu (ul. Kardynała Bolesława Kominka 1A). Tematem spotkania będą aktualne problemy i wyzwania dotyczące katechezy na poziomie szkół ponadpodstawowych.
W spotkaniu oprócz ks. Biskupa udział weźmie także Opolski Kurator Oświaty p. Michał Siek, który przedstawi swoje spostrzeżenia na temat organizacji nauczania religii w szkołach ponadpodstawowych.
Posłaliśmy do każdej szkoły ponadpodstawowej ankietę odnośnie stanu katechizacji w Waszych placówkach. Bardzo proszę o zebranie tych aktualnych danych i zabranie ich na spotkanie.
Spotkanie ma charakter obowiązkowy. W razie niemożności przybycia, proszę o indywidualny kontakt telefoniczny z Wydziałem Katechetycznym.