termin miejsce 2020 foto

W związku z tym, iż zaplanowany wcześniej termin etapu rejonowego DKWR Żak wypadał w tym samym czasie, co próbny egzamin ósmoklasisty z OPERONu (3-5.12), część uczniów musiałaby zrezygnować z udziału w konkursie. Aby umożliwić udział wszystkim osobom, które zakwalifikowały się do drugiego etapu, Diecezjalna Komisja Konkursowa podjęła decyzję o zmianie terminu etapu rejonowego na 10 grudnia 2019 (wtorek), godz. 11.00.

Eliminacje rejonowe zostaną przeprowadzone w następujących miejscach:

REJON OPOLE

Opole, Wydział Teologiczny UO, ul. Drzymały 1a        pdf icon

REJON KĘDZIERZYN-KOŹLE

Kędzierzyn-Koźle, Parafia pw. Ducha Św. i NMP Matki Kościoła (Dom Katechetyczny), ul. Krzywoustego 2 pdf icon
Strzelce Opolskie, Parafia pw. Św. Wawrzyńca (Dom Katechetyczny), ul. Kołłątaja 9 pdf icon

REJON KLUCZBORK

Olesno, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Pieloka 12 pdf icon

REJON RACIBÓRZ

Racibórz, Parafia pw. Najśw. Serca Pana Jezusa (Dom Katechetyczny), ul. Warszawska pdf icon

REJON NYSA

Nysa, Diecezjalny Dom Formacyjny, ul. Emilii Gierczak 2         pdf icon

Prosimy wszystkich o przybycie do wyznaczonych miejsc na pół godziny przed rozpoczęciem etapu rejonowego.