dejka lidia sp

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy,iż wczoraj rano w święto Ofiarowania Pańskiego odeszła do Pana po  ciężkiej i długiej chorobie nasza koleżanka i siostra w Chrystusie Panu Lidia Dejka.
Pogrzeb zmarłej odbędzie się w piątek 4.02.22 r. w Kaplicy cmentarnej w Prudniku na ul. Kościuszki. O godz. 9.00 wystawienie urny z prochami zmarłej. O godz. 9.30 Msza św. pogrzebowa i pochówek.
Zmarła przez wiele lat pracowała jako nauczycielka w Prudniku w przedszkolu. Następnie przez wiele lat pracowała jako katechetka w Szkole Podstawowej nr 16 w Sławieńcicach.Pomimo wielu godzin poświęconych na dojazd codziennie do szkoły (Prudnik- Sławięcice) dziękowała Panu Bogu za dar spełnienia się jako katechetka.
Lidia studiowała teologię zaocznie  w latach 1999-2004, gdzie dała się poznać jako pełna ciepła, poczucia humoru koleżanka i przyjaciółka. Lidia pozostanie w naszej pamięci również jako osoba powierzająca swoje trudności, cierpienia Najwyższemu. Pełna energii, szczrrości, otwarta na drugiego człowieka,empatyczna taka była nasza KOlezanka, którą dane nam było poznać na studiach i cieszyć się przyjażnią przez wiele lat po ich skończeniu.
Będzie nam Jej brakowało.
Koledzy i koleżanki ze studiów.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie!

list kondol sp l dejka