Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

warsztaty w drodze 2018

Pragniemy poinformować, że rozpoczęliśmy kampanię informacyjną, promującą Ogólnopolską Pieszą Pielgrzymkę Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę - "Warsztaty w Drodze". Tematyka tegorocznych konferencji: "W służbie Bogu i Ojczyźnie".

Wędrujemy na Jasną Górę już po raz 26. Wyruszamy 01.08.2018 z Zielonej Góry. Zapraszamy wszystkich nauczycieli i wychowawców (nie tylko tych aktywnych zawodowo).

Zapraszamy również na naszą stronę (http://warsztatywdrodze.pl/) i  facebooka (https://www.facebook.com/warsztatywdrodze/). Przydatne materiały informacyjne mogą Państwo znaleźć tutaj: http://warsztatywdrodze.pl/materialy-informacyjne

Początek sierpnia to czas, który od wielu już lat Nauczyciele z całej Polski rezerwują na niepowtarzalne przeżycia jakie niosą ze sobą „warsztaty w drodze”.

Dzisiaj jest wiele propozycji spędzenia letniego urlopu. Jednak wielu z nas ciągle chce go przeżyć na Warsztatach, bo pomimo fizycznego zmęczenia, nigdzie tak człowiek duchowo nie odpocznie, jak na pielgrzymce. To właśnie na pielgrzymce poprzez intensywną modlitwę, słuchanie Słowa Bożego i doskonalenie warsztatu pedagogicznego, uczymy się żywej wiary, którą potem chcemy przenosić w codzienność naszego życia i naszej pracy.