spotkanie katecheci specjalni 2018 styczenJesteśmy po pierwszym, bardzo roboczym i owocnym spotkaniu oligokatechetów z naszej diecezji. W obecności Dyrektora Wydziału Katechetycznego, ks. Jerzego Kostorza mieliśmy okazje podzielić się naszymi problemami, na które napotykamy w pracy z osobami niepełnosprawnymi umysłowo. Zastanawialiśmy się nad formułą kolejnych spotkań, ich terminem i tematami. Nasza otwartość i wielkie wyzwania związane z katechezą osób niepełnosprawnych, dają nadzieję, że będziemy spotykać się częściej i wspierać nawzajem pomysłami i osiągnięciami. Kolejne spotkanie już wkrótce! Zapraszamy wszystkich katechetów uczacych w tych placówka do tworzenia naszego zespołu.