dejka lidia sp

Z wielkim smutkiem i żalem zawiadamiamy, iż w Niedzielę 18 września 2022 r. o godz. 5.30 w szpitalu w Nysie odszedł do wieczności śp. Tomasz Harhala w 51 roku swojego życia. Długoletni Katecheta i Nadzwyczajny Szafarz Komunii Św. parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Kopicach.

Uroczystości Pogrzebowe odbędą się w czwartek - 22.09.2022 r.

- od godz. 10.00 - czuwanie modlitewne w kościele w Kopicach przy trumnie
- godz. 14.00 - Msza Pogrzebowa w Kościele Parafialnym w Kopicach
- po Mszy przejazd na cmentarz parafialny, gdzie spocznie śp. Tomasz.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie...

Zapiski Pana Tomasza w czasie pobytu w szpitalu w Katowicach (listopad 2021 r.) - można powiedzieć Jego testament:

"Dziękuję Panu Bogu za:
50 lat wspaniałego życia, za wszystkie Jego dary
Dziękuję Wam cała rodzino ze wszystkich stron
Dziękuje za moją żonę Halinę, rodziców, siostrę, mamę Annę i Bronisława
Dziękuję księdzu Jarkowi, Dyrektorowi, nauczycielom z PSP w Kopicach, nauczycielom w Przedszkolu i Technikum
Dziękuję całej Parafii, dzieciom i młodzieży
Dziękuję za lata spędzone w Strzelinie, w Kopicach, za czas pracy w cukrowni, za nauczycieli, księży, siostrę Urszulę, za kolegów, za radosne i piękne dzieciństwo, za Wspólnotę Odnowy, za nową dla mnie rodzinę i znajomych.

Moje przesłanie:

"Nie bójcie się Wieczności i spotkania z Bogiem. Kochajcie Go. Ufajcie Bogu w Przenajświętszej Trójcy Jedynemu: Bogu Ojcu, Bogu Synowi Jednorodzonemu Jezusowi Chrystusowi, Bogu Duchowi Świętemu. Kochajcie całym sercem Matkę Najświętszą i św. Józefa oraz Wszystkich Świętych i Błogosławionych. Najpiękniejszym spojrzeniem na Boga w Trójcy Świętej Jedynego jest wtedy, gdy patrzymy na Niego z Maryją, w Maryi i przez Maryję. Głęboko rozważam w sobie tę prawdę".

kondolencje sp tomasz harhala