Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

final olimpiada 7 04 2022 25Około 350 uczestników z całej Polski  wzięło udział w finałowym etapie konkursu „Olimpiada Wiedzy i Wartości w Sporcie”, który odbył się w czwartek 8 grudnia 2022 roku w Opolu. Gościem specjalnym wydarzenia był Jakub Błaszczykowski. Temat przewodni brzmiał „etyka i fair play na boisku i poza nim” - powiedział ks. Jerzy Kostorz, organizator wydarzenia. "Pytania nawiązywały w dużej mierze do odbywających się aktualnie mistrzostw świata w Katarze. I utworzeniem zajmowała się specjalnie powołana komisja".

Komisja konkursowa po sprawdzeniu testów wyłoniła 25 najlepszych uczniów - laureatów 9 edycji konkursu „Olimpiady Wiedzy Wartości w Sporcie”. W tegorocznej edycji nagrodzeni zostaną:
Zamieszczamy listę podsumowującą etap finałowy pdf icon


Protokół etapu finałowego  pdf icon


Lista nagrodzonych Laureatów  pdf icon


Lista nagrodzonych Nauczycieli pdf icon


Lista nagrodzonych Szkół pdf icon


Wyróżnienia za konspekty i kodeksy pdf icon


Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w czwartek 15 grudnia 2022 r. podczas konferencji pt.: „Etyka i fair play na boisku i poza nim”, która odbędzie się w Opolu, w II Kampusie Politechniki Opolskiej, ul. Prószkowska 76, budynek nr 9a (Hala Sportowa) – aula wykładowa. Początek o godz. 9.30.
Dokładny program na plakacie – pobierz plakat. jpg icon
Na uroczystość zapraszamy laureatów konkursu wraz z opiekunami – obecność obowiązkowa na całości konferencji.
Wszystkim uczestnikom konkursu składamy serdeczne gratulacje, a nauczycielom gorące podziękowanie za zaangażowanie i trud włożony w przygotowanie uczniów.

 

konferencja 15 12 2022