Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

konferencja motywacja 18.12.201818 grudnia 2018 w Auli Politechniki Opolskiej, przy ulicy Prószkowskiej 76, odbyła się Konferencja: “Motywacja w sporcie, edukacji i w życiu” połączona z wręczenie nagród laureatom, nauczycielom i szkołom biorącym udział w  Olimpiadzie Wiedzy i Wartości w Sporcie – 5 edycja: skoki narciarskie”.
Prelegenami konferencji byli m.in. Ks. Prof. Dariusz Krok z Uniwersytetu Opolskiego, Prof. Marcin Krawczyński z Gdańska, Prof. Aleksandra Rogowska z Uniwersytetu Opolskiego. Po części naukowej miał miejsce panel dyskusyjny, w którym udział wzieli: nauczyciel wychowania fizycznego z Dobrodzienia, zastępca prezydenta Opola Przemysław Zych-  ojciech Magdy, reprezentantki Polski w short tracku oraz Jakub Kot: trener skoczków narciarskich wraz z młodymi skoczkami ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Po panelu odbyła się gala wręczenia nagród Olmipiady Wiedzy i Wartości w Sporcie. W tegorocznym konkursie nagrodzonych zostało ponad 60 uczniów, 30 nauczycieli, oraz 30 szkół.
Składamy serdeczne podziękowania wielu sponsorom, którzy ufundowali cenne nagrody m.in. rowery, laptop, tablety, vouchery na meble, sprzęt sportowy, projektor, telewizor czy wycieczki.