Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

plakat final skoki narciarskie 2018Za nami pierwszy etap Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie, 5 edycji: „Skoki narciarskie”. Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu z Was odpowiedziało na nasze zaproszenie – ponad 110 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski uczestniczyło w etapie szkolnym.
Z tej racji, że wciąż spływają do nas protokoły z wynikami etapu szkolnego, a wielu z Was chciałoby zaplanować już przyjazd na etap finałowy, poniżej zamieszczamy dokładny program tego wydarzenia. Wszystkich uczniów, którzy zdobyli wymaganą liczbę punktów i zakwalifikowali się do etapu finałowego zapraszamy wraz z opiekunami na etap finałowy, który odbędzie się 10 grudnia 2018 r. (poniedziałek) w auli seminaryjno-akademickiej w Opolu ul. Drzymały 1.

Program:
od godz. 10.00 rejestracja
godz. 11.00 test finałowy
godz. 12.00 spotkanie z Wojciechem Fortuną - mistrzem olimpijskim i mistrzem świata z Sapporo

Przypominamy, że jeśli Państwo nie odesłali do nas "Oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych" to prosimy o przywiezienie ze sobą „Zgody na przetwarzanie danych” każdego ucznia, który dostał się z Państwa szkoły do etapu finałowego (formularz był zamieszczony w teczce, którą Państwo otrzymali, bądź wysyłany drogą elektroniczną). Również na miejscu będzie można wypełnić taki formularz.

Poniżej zamieszczamy listę uczniów zakwalifikowanych do etapu finałowego pdf icon