Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

plakat final olimpiady 05 12 2019Za nami pierwszy etap Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie, 6 edycji: „Polski aplinizm i himalaizm”. Jest nam niezmiernie miło, że tak wielu z Was odpowiedziało na nasze zaproszenie – prawie 90 szkół ponadpodstawowych z całej Polski uczestniczyło w etapie szkolnym.
Z tej racji, że wciąż spływają do nas protokoły z wynikami etapu szkolnego, a wielu z Was chciałoby zaplanować już przyjazd na etap finałowy, poniżej zamieszczamy dokładny program tego wydarzenia. Wszystkich uczniów, którzy zdobyli wymaganą liczbę punktów i zakwalifikowali się do etapu finałowego zapraszamy wraz z opiekunami na etap finałowy, który odbędzie się 5 grudnia 2019 r. (czwartek) w auli seminaryjno-akademickiej w Opolu ul. Drzymały 1.

Program:
od godz. 10.00 rejestracja
godz. 11.00 test finałowy
godz. 12.00 spotkanie z Krzysztofem Wielickim - legendą światowego himalaizmu.

Przypominamy, że jeśli Państwo nie odesłali do nas "Oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych" to prosimy o przywiezienie ze sobą „Zgody na przetwarzanie danych” każdego ucznia, który dostał się z Państwa szkoły do etapu finałowego (formularz był zamieszczony w teczce, którą Państwo otrzymali, bądź wysyłany drogą elektroniczną). Również na miejscu będzie można wypełnić taki formularz.

Zamiezczami listę uczestników etapu szkolnego, którzy zakwalifikowali się to etapu fianłowego - zobacz listę. pdf icon

Jednocześnie przypominamy, że zmieniała się punktacja. Maksymalna liczba punktów do zdobycia to 53 pkt.
Minimalna ilość punktów kwalifikująca do etapu finałowego to 26 pkt. (50 % prawidłowych odpowiedzi).