Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

 

 

 

 

otk diecezjalny 2021We wtorek, 3 marca 2021 r. odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej Poznań 2021. Hasło tegorocznej edycji Olimpiady brzmi: „Kim jestem? Chrześcijańskie spojrzenie na człowieka". W tym roku test odbył się w formie zdalnej na platformie testowej. Z 17 zgłoszonych szkół ponadpodstawowych z całej diecezji, do etapu diecezjalnego konkursu zakwalifikowało się 24 uczniów, natomiast do etapu finałowego kwalifikuje się dwóch uczestników z najlepszym wynikiem z każdej diecezji. Maksymalna ilość punktów do zdobycia to 66 punktów.
Spośród uczniów zakwalifikowanych do etapu diecezjalnego Komisja wyłoniła 2 Osoby, które zdobyły największą ilość punktów i będą reprezentowały naszą diecezje podczas finału Olimpiady Teologii Katolickiej.

Są to:
1. Julia Bednarek, (37 punktów), Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego w Strzelcach Opolskich, opiekun Sabina Bęben


2. Magdalena Grochla, (35 punktów), Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Broniewskiego w Strzelcach Opolskich, opiekun Sabina Bęben


Wszystkim uczestnikom etapu diecezjalnego OTK Poznań 2021, jak również opiekunom, składamy serdeczne gratulacje. Pierwotnie etap finałowy został zaplanowany w dniach 8-10 kwietnia 2021 r. w Poznaniu. Prawdopodobnie finał będzie przeprowadzony również w formie zdalnej - o szczegółach poinformuje Komitet Główny Olimpiady.
Zobacz listę z wynikami wszystkich uczestników  pdf icon

Zobacz protokół wyników etapu diecezjalnego  pdf icon