Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

 

 

 

 

paczka dla dziecka wieźnia 2020

Dzieje się dużo! Już od ponad 20 lat organizowana jest akcja "Szlachetna Paczka dla Dziecka Więźnia". Niestety ze względu na czas pandemii i przez zdalne nauczanie w szkołach jest bardzo utrudnionona możliwość przeprowadzenia dotychczasowej formy organizacji tej akcji. Dlatego zapraszamy Wszysktich Katechetów, Nauczycieli, Ludzi dobrej woli do uczestniczenia w tym projekcie w inny sposób.

Dziękujemy ECO Energetyce Cieplnej Opolszczyzny SA za wsparcie naszego projektu.

Pewnie nadal paczki docierają, a My już teraz składamy serdeczne podziękowania za udział w projekcie. Podziękowanie można pobrać w formie pdf pdf icon

 

Opis projektu

Każdy z Uczestników projektu otrzyma list od Więźnia. Z reguły Więźniowie nie są w stanie zrobić jakiejkolwiek paczki swoim Dzieciom, bo nie mają na to środków. Dlatego zadaniem Uczestnika projektu będzie przygotowanie takiej paczki dla Dziecka od Więźnia - są to tzw. „Paczki więzi”. Taka paczka zostanie dostarczona dla Dzieci na Święta Bożego Narodzenia. Katecheci i Nauczyciele mogą zgłosić większą ilość uczestników spośród swoich Uczniów wtedy wyślemy listy Więźniów w większej ilości do Katechetów czy Nauczycieli, którzy potem mogą rozdysponować je do swoich Uczniów. Taką informację należy podać w formularzu zgłoszeniowym, tam gdzie jest miejsce na uwagi.

Zgłoszenia

Zgłoszenie do wzięcia udziału w projekcie przez wypełnienie tego formularza.
Szczegółowe informacje udziela ks. Jerzy Kostorz, tel. 664 477 422.