Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

Z wielką radością informujemy wszystkich Katechetów świeckich i duchownych, że po wielomiesięcznych przygotowaniach do projektu www.katechezadwazero.pl i przy trudnych okolicznościach których teraz wszyscy doświadczamy, znamy datę premery projektu Katecheza 2.0. O całym projekcie informowaliśmy podczas tegorocznych konferencji przedmiotowo-metodycznych.

Premiera pierwszego odcinka odbędzie się 13 maja 2020 (w rocznicę pierwszego Objawienia Fatimskiego). Będzie miała charakter domowy - katecheci, wychowawcy, księża oraz uczniowie wspólnie - online - rozpoczną lekcję “Katechezy 2.0”.

Twórcami projektu Katecheza 2.0 jest Fundacja "Wypłyń na głębie". Projekt objęty został Patronatem Honorowym Ministra Edukacji Narodowej, jak również Biskupa Opolskiego.

W ramach przypomnienia kilka informacji o projekcie. Nasza inicjatywa jest odpowiedzią nie tylko na postępujący proces laicyzacji wśród młodzieży, ale także na trudne warunki codziennego funkcjonowania których obecnie każdy z nas doświadcza. Jesteśmy na ostatniej prostej!

Przypominamy, że tworzone przez nas treści są darmowe i będą dostępne na naszej specjalnie przygotowanej platformie.

Aby korzystać z naszych materiałów wystarczy:
1) Zarejestrować się w formularzu kontaktowym na naszej stronie: www.katechezadwazero.pl
2) Po zarejestrowaniu niezbędne informacje będziemy wysyłali drogą mailową.
3) Platforma na której będziemy zamieszczali nasze treści będzie dostępna od 13 maja.

Zapraszam do polubienia naszego profilu na facebooku, aby być na bieżąco: www.facebook.com/katechezadwazero