plakat O3K 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który w poniedziałek, 6 stycznia 2020 roku, przemaszeruje ulicami Opola. Już po raz ósmy spotkajmy się, aby uczcić dzień, kiedy nowonarodzony Jezus objawił się światu w osobach Trzech Króli.
Hasło tegorocznego orszaku: „Cuda, cuda ogłaszają!”  Każdy z uczestników otrzyma koronę, dlatego zapraszamy wszystkich do włączenia się w tworzenie orszaku.

PROGRAM:

15.00 – rozpoczęcie orszaku na Rynku w Opolu

TRASA:

Tegoroczna trasa orszaku: wyruszamy z opolskiego rynku, następnie przechodzimy obok kościoła oo. Franciszkanów w kierunku Placu Wolności, później skręcamy w ul. Ozimską i przechodzimy w stronę Placu Jana Pawła II (plac przed teatrem im. Jana Kochanowskiego), gdzie odbędzie się pokłon Trzech Króli i wspólnym kolędowaniem zakończymy orszak.