Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

studia podyplomowe przedszkole 2018

Kreatywny nauczyciel przedszkola poszukuje ciekawych i nowatorskich metod nauczania. Nauczyciel katechezy w przedszkolu jest nie tylko kreatywny, ale także wykształcony oraz dający dobry przykład własnym życiem. Jeśli chcesz być tym drugim nauczycielem, to wybierz podyplomowe studia, na kierunku nauczanie religii w przedszkolu, na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego.
Jako absolwentka tego kierunku, mogę go polecić każdemu, kto chce młodych chrześcijan uczyć o Bogu, pokazywać mu Jego miłość i przyjaźń. Jest to także świetna okazja do tego, by samemu na nowo odkryć Jego działanie na co dzień, poznać tajemnice naszej wiary, a także nauczyć się na ciekawych warsztatach, jak w praktyczny sposób przedszkolakowi przekazać wiedzę oraz pokazać mu w jaki sposób żyć dobrze, a wystrzegać się zła.

Każde zajęcia na studiach podyplomowych były dobrze przygotowane, ciekawe i różnorodne, dzięki czemu każdy uczestnik znalazł coś dla siebie, zrozumiał więcej, być może pokochał bardziej? Ale to musicie już sprawdzić sami.

Małgorzata Barbach