Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

szkola animatorow misyjnych 2018

W dniach 25-29 czerwca 2018 r. odbędzie się druga edycja Szkoły Animatorów Misyjnych (SAM) I stopnia. Papieskie Dzieła Misyjne zapraszają do udziału osoby świeckie i duchowne: animatorów, zelatorów Żywego Różańca, katechetów, siostry, księży, kleryków, studentów i uczniów szkół średnich. SAM I stopnia otwieramy dla zainteresowanych współpracą misyjną w ramach Papieskich Dzieł Misyjnych. Uczestnicy - ubogaceni wiedzą zaczerpniętą z wykładów, warsztatów oraz doświadczeniami innych uczestników, świadectwami misjonarzy i umocnieni modlitwą - będą mogli wykorzystać nowe doświadczenie i umiejętności w swoich środowiskach, we wspólnotach parafialnych czy też w pracy katechetycznej.

W programie m.in:
- formy animacji misyjnej w szkole i parafii
- wykłady na temat misji i Papieskich Dzieł Misyjnych
- warsztaty „social media”
- spotkania z misjonarzami
- wymiana doświadczeń i pomysłów
- konstruktywna dyskusja i twórcza praca w grupach
SAM to nie tylko wykłady, ale również integracja: filmy, tworzenie bajek, wieczory przy wspólnej zabawie, zwiedzanie misyjnego muzeum.
Termin: 25-29 czerwca 2018 r.
Miejsce: Centrum Formacji Misyjnej, ul. Byszewska 1, Warszawa Koszt: 280 zł.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 16 czerwca (e-mail, list lub telefon):
Papieskie Dzieła Misyjne Skwer Kard. S. Wyszyńskiego 9 01-015 Warszawa tel. (22) 838 29 44 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serdecznie zapraszamy i prosimy przesłanie tej informacji do osób, które byłyby zainteresowane uczestnictwem w tej formie szkolenia.

Zapoznaj się z programem Szkoły Animatorów Misyjnych