Logowanie

77 44 32 133
77 44 32 103
77 44 32 105
katecheta@diecezja.opole.pl

rekolekcje seminarium 2018

Drodzy Katecheci,
2-4 marca 2018 r. w naszym seminarium odbędą się rekolekcje powołaniowe. Mają one na celu pomoc młodym mężczyznom w rozeznaniu powołania i pokazanie jak wygląda codzienne życie w seminarium. Rekolekcje te są skierowane do tegorocznych i przyszłorocznych maturzystów oraz osób które już zdały maturę. W związku z tym bardzo prosimy Was, drodzy Katecheci, o pomoc w rozreklamowaniu tego wydarzenia. Do wielu szkół udało nam się wysłać ulotki informujące o rekolekcjach. Zachęcamy do wykorzystania na lekcjach religii filmów, zdjęć i innych materiałów znajdujących się na naszym Facebooku (Wyższe Międzydiecezjalne Seminarium Duchowne w Opolu) oraz stronie internetowej www.seminarium.opole.pl. Znajduje się tam również formularz zgłoszeniowy.


W załącznikach znajdują się tegoroczny plakat oraz skierowany do Was list ks. rektora Andrzeja Anderwalda, który był też dołączony do kopert z ulotkami.
Zapewne nie udało nam się dotrzeć z ulotkami do każdej szkoły. Jeżeli więc Państwo chcieliby takie ulotki otrzymać proszę pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na ten sam e-mail prosimy kierować wszelkie pytania związane z rekolekcjami i naszym seminarium. Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc i zaangażowanie.

Z pamięcią w modlitwie,
kl. Łukasz Labusga
kl. Marcin Jaśkowski

List ks. Rektora do Katechetów pdf icon