koncert cristina 2017Zapraszamy na jedyny taki koncert w Polsce. W piątek 30 czerwca 2017 roku na placu katedralnym w Opolu wystąpi siostra Cristina z Włoch która kilka lat temu wygrała „The Voice of Italy”. Wraz z siostrą Cristiną zaśpiewa „Sound’n’Grace” oraz Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem.

Gwiazda wieczoru, siostra Cristina Scuccia jest Sycylijką. Włoska siostra zakonna i piosenkarka wygrała w 2014 roku „The Voice of Italy”. W trakcie występów miała na sobie habit. Po zwycięstwie odmówiła modlitwę Ojcze nasz, wzywając publiczność w studiu i jurorów do przyłączenia się.

Od 2010 roku należy do zgromadzenia Orsoline della Sacra Famiglia, jednej z gałęzi sióstr urszulanek. Jako nowicjuszka została wysłana na 2 lata do pracy do Brazylii. Tam odkryła, że muzyka i religia mogą ze sobą koegzystować.

W lipcu 2016 roku zaśpiewała dla pielgrzymów w Krakowie z okazji Światowych Dni Młodzieży.

Koncert rozpocznie się o godz. 19.00.

Bilety cegiełki w cenie 30 zł nabyć można na portierni Wydziału Teologicznego w Opolu, w kancelarii Parafii Katedralnej, w kurii diecezjalnej oraz w opolskich parafiach.

Całkowity dochód zostanie przeznaczony na rzecz odbudowy Opolskiej Katedry.

Telefon do kontaktu 664 477 422.